صفحات آکوستیک و تصفیه کننده هوا

هسته گچی تشکیل دهنده این صغحات حاوی زئولیت (Zeolite) می باشد که سطح آلاینده های موجود در هوا از جمله دود سیگار، تری تیلامین، آمونیاک، فرمالدهیدها، بنزن، هیدرو کربن های آروماتیک و هیدروکربن های کلر را کاهش می دهد. شکاف و سوراخ های سطح این صفحات نیز باعث جذب صدا شده و آلودگی های صوتی فضای کار و زندگی را کاهش می دهد.

طراوت و تازگى محیط داخلى ساختمان ها با استفاده از پنل هاى آکوستیک و تصفیه کننده هوا CLEANEO

جو یا اتمسفر سامانه گازى طبیعى، پویا و پیچیده اى است که زندگى در سیاره زمین به آن وابسته مى باشد و آلودگى هوا به مفهوم تغییر در ویژگى هاى طبیعى جو در اثر نفوذ مواد شیمیایى سمى، گرد و غبار و سایر عوامل تهدید کننده زیستى است که براى سلامت انسان و محیط زیست مضر مى باشد.
آلودگى هوا ممکن است منشاء طبیعى (مانند فعالیت آتشفشان ها)، یا مصنوعى داشته باشد که عمدتا بر اثر فعالیت وسایل نقلیه، کارخانه ها و ذرات معلق حاصل از فعالیت آن ها به وجود مى آید.  سالیانه ۳ میلیون نفر در دنیا بر اثر آلودگى هوا جان خود را از دست مى دهند. در بعضى کشورها تعداد این افراد بیشتر از قربانیان سوانح رانندگى است. این مرگ و میر به طور خاص مربوط به آسم، برونشیت، تنگى نفس، حملات قلبى و آلرژى هاى مختلف تنفسى است. در ایران نیز سالیانه هزاران نفر بر اثر آلودگى هوا جان خود را از دست مى دهند.
بهره مندى محیط هاى کار و زندگى در نواحى پر تراکم شهرى از هواى سالم، امر نادرى است. اکثر ما %۸۰ از زمان شبانه روز را در محیط هاى بسته داخل ساختمان به سر مى بریم. به دلیل الزامات مربوط به صرفه جویى انرژى و بسته بودن پوسته ساختمان ها در فضاهایى مانند مراکز خرید، هتل ها، رستوران ها، ادارات دولتى، مدارس و ... تهویه هوا به درستى صورت نمى گیرد که این امر باعث به حداقل رسیدن تبادل هواى محیط با هواى تازه و افت سریع کیفیت هوا مى گردد. از سوىدیگر لوازم درون ساختمان ها، پوشش رنگ دیوارها و سقف ها، کف سازى و استفاده از انواع مواد شوینده شیمیایى و خوشبو کننده و استعمال دخانیات، دستگاه چاپگر، کپى و مانیتورها از منابع انتشار انواع بخار و گازهاى مضر در محیط داخلى ساختمان ها مى باشند.
اکنون مى توانیم با استفاده از پنل هاى آکوستیکى و تصفیه کننده Cleaneo که تکنولوژى آن در اختیار شرکت کناف قرار دارد، علاوه بر کاهش آلودگى هوا، آلودگى هاى صوتى فضاى کار و زندگى را کاهش داده و محیطى سالم براى خود و دیگران فراهم نماییم.
cleaneo

عملکرد

cleaneo
صفحات آکوستیک و تصفیه کننده هوا