طراحی

طراحی

طراحی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات موثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. طراح کسی است که چنین پروژه‌هایی را انجام دهد. طراحی حرفه‌ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است.در گذشته، فضای داخلی به طور غریزی به عنوان بخشی از پروسه ساختمان قرار داده می‌شد. حرفه طراحی داخلی نتیجه‌ای از توسعه جامعه و معماری پیچیده‌ای شده است که ناشی از توسعه فرایندهای صنعتی است. استفاده موثر از فضا، کاربری رفاه و طراحی عملکردی به توسعه حرفه‌ای طراحی معاصر کمک کرده است.

شرکت سپهرسازان فیدار در کنار تعیین ساختار و با در نظر گرفتن مولفه‌هایی مانند سلایق کارفرما، ارتفاع سقف اتاق، نورپردازی مناسب محیط، چیدمان وسایل و مبلمان و ... ،  سبکهای دکوراتیو مختلف سقف و دیوار که قابل اجرا توسط سیستمهای ساخت و ساز خشک میباشند را طراحی میکند ، لازم بذکر است که طرحهای معماری متنوع و پیچیده را میتوان بوسیله محصولات درایوال اجرا کرد .

طرح اولیه بصورت نقشه‌های معماری ارائه میگردد که شامل پلانها و جزئیات اجرایی و مقاطع است تا بعد از اصلاحات نهایی ، با استفاده از نقشه منتخب فضای سه بعدی محیط اجرا گردد که کلیه این فعالیتها بوسیله نرم افزارهای تخصصی و بروز انجام میپذیرد.

نقشه اجرایی و نمایش سه بعدی به کارفرمایان کمک خواهد کرد تا قبل از شروع عملیات اجرایی ظاهر فضاهای مختلف ساختمان را رویت کنند و از دوباره کاری عملیات اجرایی که بواسطه مشخص نبودن نمای فضا بوجود آمده و باعث افزایش هزینه اجرا میشود جلوگیری میکند.

نرم افزار تخصصی